Cautam operator vanzari magazin online Vorbaret :)

Oct 27, 2017Laura

STUDENT - PART TIME - ORADEA perioada determinata

Asteptam CV-urile voastre si raspunsul la intrebarea De ce vrei acest loc de munca? pe adresa: jucariivorbarete@gmail.com

Candidatul ideal:

Cerinte:

  • bune abilitati de comunicare, orientare spre rezultat
  • persoana dinamica, deschisa, careia sa ii placa lucrul cu oamenii
  • seriozitate, eficacitate maxima, rapiditate in executie
  • buna organizare (cerinta importanta!)

Reprezinta avantaj: experienta in munca intr-un magazin online

Descrierea jobului:

  • 1. Mentinerea relatiilor cu clientii
  • 2. Ambalare si expediere comenzi
  • 3. Receptie marfa
  • 4. Asamblare de produse
  • 5. Verifica si intretine ordinea si curatenia la locul de munca
  • 6. Alte sarcini adiacente necesare in desfasurarea activitatii
Vor fi contactati doar candidatii a caror CV-uri indeplinsec criteriile de mai sus.

More articles

Comentarii (0)

Nu există comentarii la acest articol. Fii primul care lasă un mesaj!

Lăsați un comentariu

Atenție: comentariile trebuie aprobate înainte de publicare